Завантаження сторінки

Про нас Дитячий табір "Берізка"

Наближається літо й батьки все частіше замислюються - де та як буде відпочивати їх дитина. Діти мають право провести дитячий відпочинок активно, цікаво та весело. Подаруйте вашій дитині такий шанс, дайте їй можливість навчитися самостійності та відповідальності, відпочити від вашого піклування. Нехай ваша дитина отримає те, про що ви самі мріяли у дитинстві.
 
Дитячий відпочинок, який пропонує літній дитячий табір «Берізка» надасть вашій дитині масу позитивних емоцій та незабутніх вражень, а також стане в нагоді для набуття навику спілкування в новому колективі, зробить її більш впевненою у собі та своїх силах, більш самостійною.
 
Ми перетворимо літній відпочинок вашої дитини в справжню пригоду, враження від якої залишаться назавжди. Дитячий відпочинок в літнім таборі має бути цікавим та пізнавальним. Ми робимо усе можливе, щоб діти залишалися задоволеними проведеним літом.
 
Ми запрошуємо до літнього дитячого табору «Берізка» кожного бажаючого приєднатися до великої нашої сімї.
 
Нудьгувати вашій дитині буде зовсім ніколи – щоденні цікаві заходи, різноманітні туристичні походи та спортивні ігри, змагання з орієнтування на місцевості, переправи через ріку. Чи є дитина, що відмовиться навчитися чомусь новому? Для дівчаток існують спеціальні курси з вишивання, бісероплетіння, вивчення народної символіки, навчання з самооборони й заплітанню зачісок.
 
Усі діти беруть участь у заходах. Навчаються користуватися дарами природи, освоюють травознавство та основи народної медицини. Увечері, зібравшись біля вогнища, вони розучують давні українські пісні, змагаються в різноманітних конкурсах.
 
Табір приймає дітей віком від 7-18 років.
Пропонує відпочинкові(7 днів) та оздоровчі (21 день) зміни.
5-разове харчування, діючий 25-метровий бассейн відкритого типу, тематичні та розвиваючі гуртки, свій обладнаний танцювальний класс, дитячий фітнес, досвідчений та медичний персонал!